Blog Başlık

 • Mart 26, 2022

  Outdoor alışverişi yaparken oldukça dikkatli olmak ve bazı unsurlara dikkat etmek gerekmektedir. Doğa sporları ile ilgilenenler için dağcı sırt çantası seçimi oldukça önemlidir. Doğru bir dağcı çantası arıyorsanız, çanta özelliklerinin ihtiyaçlarınızı yeteri kadar karşılamasına özen göstermelisiniz. En iyi dağcı sırt çantası nasıl olmalıdır, gelin birlikte keşfedelim!

  Doğru Bir Dağcı Sırt Çantası Nasıl Olmalıdır?
 • Mart 25, 2022

  Hızlı bir şekilde geçmişten gelen ve herkese aslında ne kadar da konforlu olduğunu hatırlatan bel çantası modelleri şimdi sokak modasında hakimiyet sürdürüyor! Bir dönem yalnızca demode gibi görünen ve konforu yeni keşfedilen bel çantası şimdi neredeyse her kombinde yer almaya başladı. Özellikle de omuzdan çapraz takılarak da kullanılan ve ellerin serbest kalmasını sağlayarak kolay bir kullanım imkanı sunan bele takılan çanta modelleri birbirinden şık tasarımları ile oldukça gösterişli. Bu gösterişli tasarımlara sahip kadın bel çantası çeşitleri ile benzersiz kombinler de yaratabilirsiniz. Modaya yön verecek ve size bambaşka bir hava katacak bel çantası modelleri ile yapılan kombinleri gelin birlikte inceleyelim.

  Bel Çantası Modası Artık Geri Döndü!
 • Mart 24, 2022

  Seyahat çantası hazırlamak özellikle de ani gelişen tatil veya seyahat planlarında oldukça zorlu bir durum haline gelebilir. Birçok kişi seyahat çantaları ile neredeyse ihtiyaç duyacağı her parçayı yanında götürmek ister ve ne yazık ki alan çoğu zaman yeterli gelmez. Bu nedenle size alan yaratacak bazı tüyolar ile en iyi şekilde seyahat çantası hazırlama fikirleri sunuyoruz. Gelin şimdi birlikte pratik seyahat çantası hazırlamayı keşfedelim.

  En Pratik Şekilde Seyahat Çantası Hazırlamak
 • Mart 23, 2022

  Çocukların ilkokuldan önce okula hazırlık olarak gittikleri anaokulu ve kreşler için mutlaka bir anaokulu çantası ve çeşitli malzemelere ihtiyaçları olacaktır. Önemli bir ihtiyaç olan ve çocuklara kolaylık sağlayan kreş çantası modelleri seçerken de bazı unsurlara dikkat etmek gerekmektedir. Çocukların konforu ve sağlığı için anasınıfı çanta alışverişinizde önemli olacak birkaç ayrıntıyı sizlerle paylaşıyoruz.

  Anaokulu Çantası Seçerken Bunlara Dikkat Etmelisiniz
 • Mart 22, 2022

  Hayatımıza çok hızlı bir şekilde giren ve konforundan asla vazgeçemediğimiz çapraz çantalar son zamanların da en popüler çanta çeşitlerinden biri haline geldi. Özellikle de geçtiğimiz yıldan itibaren popülaritesi artan ve son derece kullanışlı olan çapraz çanta modelleri bu senenin de sokak modasında yerini aldı. Benzersiz bir tarz yaratmanıza yardımcı olurken aynı zamanda da sizlere günlük kullanımda pratiklik kazandıracak olan çapraz çanta ile modaya en uygun kombinleri de oluşturabilirsiniz. Hem şık hem de son derece yaratıcı tasarımları ile çapraz askılı çanta kombinlerinizi birlikte yaratalım!

  Çapraz Çanta Modasına Ayak Uydurmak İçin Kombin Önerileri
 • Mart 21, 2022

  Kalemlik ilkokuldan yükseköğretime kadar aslında her yaştan öğrencinin en önemli ihtiyaçlarından biridir. Kalem kutusu tüm okul çağındaki öğrencilerin çantasında muhakkak bulundurması gereken bir eşyadır. Peki kalem çantası modelleri ne için kullanılır ve ne gibi avantajlar sağlar? Kalemlik çanta çeşitleri kalemlerimizi muhafaza eden ve aynı zamanda da bir düzen içinde bir arada durmasını sağlayan, küçük ama oldukça etkili ve önemli bir eşyadır. Kalemlik kullanımının bizlere sağladığı avantajları gelin şimdi birlikte inceleyelim.

  Kalem Kutusu Ne İçin Kullanılır ve Avantajları Nelerdir?
 • Mart 19, 2022

  Beslenme çantası çocuklar için sadece bir çantadan ibaret gibi görünse de aslında birçok sebepten ötürü büyük öneme sahiptir. Çocukların özellikle de okul çağında, beslenme düzenlerine oldukça dikkat etmek gerekir. Belirli saatlerde ve en dengeli şekilde beslenmeleri, onların gelişim ve büyüme sürecinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Özellikle de dışarıdan alınan yiyecekler yeterli hijyen ve besin değeri taşıma konusunda anne ve babaları şüpheye düşürdüğü için de çocukların tamamen ev yapımı ve sağlıklı yiyecekler ile beslenmesi daha doğru bir yol haline geliyor. Bu sebeple de çocuklara evde yapılan yemeklerden, uygun miktarda hazırlanarak, okul beslenme çantası içerisinde taşımaları sağlıklı ve pratik bir yöntem haline geliyor.

  Okul Sezonunda Beslenme Çantası Neden Önemlidir?
 • Mart 17, 2022

  İster okul çağında olun ister yetişkinlik döneminde, sırt çantası kullanmak herkesin en sık tercih ettiği bir taşıma yöntemidir. Birçok farklı çanta modeli genellikle tek omuz askısına sahip olduğu için sırt çantası büyük bir avantaj sağlar. Gün içerisinde sağladığı konfor sebebi ile oldukça sık kullanılan sırt çantası modelleri aynı zamanda da şık tasarımları ile de herkesin beğenisini kazanmıştır. Eşyalarımız özgürce yanımızda bulundururken aynı zamanda bize hareket kısıtlaması getirmeyen, ellerimizin serbet olmasını sağlayan sırt çanta modelleri iskelet sistemimiz için sağlık açısından zarar teşkil eder mi gelin birlikte inceleyelim.

  Sırt Çantası Kullanmak İskelet Sağlığa Zararlı Mıdır?
 • Mart 16, 2022

  Önceden planlanmış seyahatler için çanta hazırlamak kolay. Seyahat edilecek mevsimin hava şartları, gidilecek yerin ve planlanan aktivitenin durumuna bakılarak ihtiyaçlar belirlenir ve ihtiyaçlarını karşılayacak sağlam bir çanta seçilir. Eğer kişinin 3’lü valiz seti varsa, seçimi de kolay olmaktadır.  Yahut kış günlerinde seyahat edecekseniz kumaş valiz seti yerine, suyu geçirmeyecek şekilde dış tasarımı suya dayanıklı bavul seti tercih etmeniz, valiziniz ıslanmaması için daha sağlıklı olacaktır.

  Seyahatleriniz İçin Boy Boy Bavul Seti
 • Mart 09, 2022

  Genel bir amacı olsa da içine konulanlar noktasında kişiden kişiye değişiklik gösteren kalem kutuları, genellikle çocukların okul çantalarını süsleyen yegâne parçalardır. Çok gözlü veya tek gözlü kalem kutusu olarak farklı çeşitleri bulunan bu eşya neymiş, gelin önce tarih sahnesindeki doğumuyla tanımaya başlayalım. 

  Çocuk Okul Çantalarının Favori Parçaları: Tek Gözlü Kalem Kutusu
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR