Blog Başlık

 • Temmuz 21, 2022

  Hayvan dostu kişilerin sıklıkla tercih ettikleri kedi taşıma çantası için her zaman yenilenen seçenekler bir araya getirilmekte ve bu şekilde güvenilir bir taşıma süreci oluşturulmaktadır. Kedilerin içinde rahat edebilecekleri şeffaf kedi çantası aynı zamanda görsel olarak da tüm hayvan seveler tarafından tercih edilmektedir. İhtiyaca uygun ürün çeşitliliği ile pet çantası gibi tüm ürünler hiçbir şekilde kalitesinden ödün verilmeyecek biçimde hazırlanmaktadır. İsteyen ve sahip olmayı tercih edenler için pet çantaları en çeşitli hali ile bir araya getirilerek kişilerin kısa sürede sahip olmak isteyebileceği ve güvenli bir kullanıma sahip olabilecekleri seçenekler oluşturmaktadır. 

  ŞEFFAF KEDİ ÇANTASI
 • Temmuz 20, 2022

  Güvenilir bir şekilde bilgisayar ya da laptop için hazırlanan erkek laptop çantası özellikle kişilerin zevklerine hitap edecek şekilde özel bir biçimde hazırlanmaktadır. Laptop çantası sayesinde laptop için güvenilir bir saklama alanı oluşturulmakta ve bu şekilde dış etkilerin laptop ya da bilgisayara zarar vermesinin önüne geçilmektedir. İsteğe bağlı olacak şekilde laptop kılıfı ile hem görsel olarak daha iyi bir görüntünün oluşması sağlanmakta aynı zamanda daha güvenli bir kullanımın gerçekleşmesine yardımcı olmaktadır. İsteğe bağlı kişiselleştirilen bilgisayar çantası sayesinde hemen her dönem teknolojik ürünlerin daha pratik bir şekilde taşınmasına yardımcı olunmaktadır. Tüm ürünler en iyi kaliteye sahip olacak şekilde ve özellikle ürünlere zarar gelmesinin önüne geçilecek şekilde hazırlanmaktadır. 

  BİLGİSAYAR ÇANTASI
 • Temmuz 14, 2022

  Cüzdan, her kadının mutlaka kullandığı ve kadının tarzını yansıtan gerekli bir aksesuardır. Cüzdanın sadece para ve kartları taşımasının yanı sıra kadının stilini de yansıttığı unutulmamalıdır. Bu yüzden kadın cüzdan modelleri arasında karara varırken kendi tarzımıza göre cüzdan seçmek önemlidir. Örneğin daha salaş bir tarza sahip olan kadının tercihi yine salaş bir tarzda cüzdandan yana olmalıdır. Cüzdanın, kadının kombininde tamamlayıcı bir rolü olması sebebiyle kombinimizdeki renklerle uyumlu cüzdanlar tercih etmek gerekir. Kadınların bir kısmı cüzdan modelleri arasında seçim yaparken çantalarıyla olan uyuma dikkat eder, bir kısmı da kadın cüzdan fiyatları sebebiyle tamamen bütçeye göre seçim yaparlar. Haliyle kadın küçük cüzdan tercih etmelidir ya da mini cüzdan bayan modasına uymaz demek sığ bir yorum olacaktır. 

  KADIN CÜZDAN MODELLERİ
 • Temmuz 13, 2022

  80’li yılların ortası ve 90’lı yıllarda neredeyse kadın erkek herkesin kullandığı bele takılan çanta modelleri günümüzde yeniden trend. Eskiden bel çantası kadın, erkek herkesin tercih ettiği bir tarzken günümüzde daha çok kadınların tercih ettiği ürün halini aldı. Bel çanta gerek kullanım kolaylılığı gerekse kombin yaparken kolaylık ve tamamlayıcılık sağlaması açısından kadınların sıklıkla tercih ettiği ürün oldu. En çok tercih edilen renklerden beyaz bel çantası ve siyah bel çanta modelleri diğer renklerin önüne geçmiş gibi duruyor. Yapılan kombinlerde rahatça yer bulan bu renkler hem kombini tamamlamak hem de risksiz bir renk olması sebebiyle sıklıkla tercih ediliyor. 

  bayan bel çantası
 • Temmuz 07, 2022

  Kadınlar uzun yıllardır hem İhtiyaç hem de aksesuar olarak çanta kullanmaktadırlar. El çantaları, omuz çantalarının yanı sıra yaşamında hareketlenmesi ile kadın sırt çantası kullanımı daha da arttı. Kadın sırt çantası, taşıma kapasitesinin daha fazla olduğundan oldukça rağbet görmektedir. Kadın sırt çantası modelleri tasarlanırken kullanıcının gereksinimlerine göre tercihler yapılır.

  KADIN SIRT ÇANTASI
 • Temmuz 05, 2022

  Çantalar günlük kullanımda olduğu kadar seyahat ve değerli eşyaların taşınmasında da kullanılan ürünlerdendir. Herkes pahada yüksek olan ürünlerin taşınması ve korunmasına özen göstermeye çalışır. Günümüzde artan teknolojik aletlerin taşınması ve kullanılması sırasında da zarar görmemesine dikkat ediyoruz. Telefonlar için koruyucu kılıflar ve ekran koruyucular kullanırken dizüstü bilgisayarlar için de laptop çantası kullanmak en mantıklı seçenek olacaktır. Laptop çantası bilgisayarınızı taşırken olası hasar görme durumlarını engelleyeceği gibi muhafaza ederken de kullanımı çizilme gibi sorunları ortadan kaldıracaktır. Ayrıca tarz laptop çantaları kullanımı, kombinlerin de tamamlayıcı bir aksesuarına dönüşebilir.

  LAPTOP ÇANTASI
 • Haziran 22, 2022

  Pet çantası, evcil hayvan sahibi pek çok insan için kurtarıcı ürünlerin başında gelmektedir. İster araç sahibi olun ister olmayın, pet çantası ile evcil hayvanlarınızı rahatlıkla dışarıya çıkarabilir, veterinere götürebilirsiniz. Pet taşıma çantası, şeffaf ve hava aldıran deliklere sahip olması ile hayvanlarınızı rahat ettirecek modellere sahiptir. Aynı zamanda katlanabildikleri için bu çantaları rahatlıkla saklayabilirsiniz. Evcil hayvan taşıma çantası, evcil hayvanların rahat ve güvenli bir şekilde taşınmasına yardımcı olduğu için yolculuk esnasında da bu çantalar hayvan sahiplerine büyük bir kolaylık sunmaktadır. Evcil hayvan taşıma çantası, farklı ebat ve boyutları ile hayvanlarınız için büyük bir konfor sunmaktadır.

  PET ÇANTASI
 • Haziran 21, 2022

  Kadın omuz çantası modelleri, kadınlar için her zaman kullanışlılık açısından yeri ayrı olan modellerdendir. Kimi omuz çantası kullanmayı severken kimi de kadın el çantası seçeneklerini tercih etmektedir. Omuz çantası modelleri, kadınların yanı sıra erkekler tarafından da sıklıkla kullanılır. Özellikle erkek kullanıcılar, kullandıkları omuz çantası içinde genellikle evraklar, cüzdan, cep telefonu, ehliyet gibi eşyalarını taşırlar. Kadınlar içinse daha geniş bir kullanım alanına sahiptir. 

  KADIN OMUZ ÇANTASI
 • Haziran 20, 2022

  Günlük hayatın yoğun temposunu yakalamak ve ihtiyaçların sürekli yanında taşınmasına imkân sağlayan Jansport sırt çantaları hangi rotada olunursa olunsun, her daim kolaylık sağlar. Eşyaları bir arada ve güvende tutabilmek için sıklıkla tercih edilen Jansport sırt çantaları, 2 ya da 3 fermuarlı göze sahip olması ile organize etmeyi de kolaylaştırır. Özellikle günlük kullanım için seçilecek Jansport sırt çantaları, kısa süreli yürüyüşlerde de tercih edilebilir. Bunun için hacmi 15-20 litre olan sırt çantaları idealdir.

  JANSPORT SIRT ÇANTASI
 • Haziran 16, 2022

  Evrak çantası modelleri denilince iş hayatında önemli evrakların ya da günlük iş rutininde eşyaların taşınması ve saklanması amacıyla kullanılan çantalar akla gelmektedir. İş insanları, avukatlar ve memurlar gibi birçok meslek grubu tarafından sıkça tercih edilir. Sadece evrak değil, evrak dışında da dizüstü bilgisayar, tablet gibi teknolojik ürünlerin de taşınmasında sıkça kullanılmaktadır. 

  EVRAK ÇANTASI MODELLERİ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR