Blog Başlık

 • Ocak 24, 2022

  Omuz çantası tarzı ve işlevi ile hiçbir zaman eskimeyen bir modeldir. Omuz çantası spor, konforlu ve şık olarak çeşitli bir ürün yelpazesinde yer aldığı için her türlü kombinin de aranan parçası olmuştur. Hem erkek omuz çantası hem de kadın omuz çantası modelleri çapraz askılı, omuz askılı ve fermuarlı olarak farklı tarz ve renklerde bizi karşılamaktadır. Omuz çantası seçiminde iyi ki biliyorum dedirten bazı noktaları gelin birlikte inceleyelim.

  Her Sezon Trend Omuz Çantaları
 • Ocak 21, 2022

  Spor çantası, bilinen bir diğer adıyla fitness çantası hem gündelik hayatta hem de spor yapmaya giderken kadın ve erkeklerin aksesuarlarının tamamlayıcı bir parçasıdır. Spor çanta modelleri giyim tarzınıza ya da yaptığınız spor aktivitesine göre belirlenebilir. Böylece seçtiğiniz fitness çantası ile isterseniz tarzınızı tamamlar isterseniz de spor için hazırladığınız antrenman eşyalarınızı yanınızda taşırsınız.

  Spor Arkadaşınız, Spor Çantanız
 • Ocak 20, 2022

  Çocukların okul hayatına başlamasıyla kalem çantası modelleri hayatlarına girmiştir. Ama kalem kutusu sadece kalemleri muhafaza etmekle kalmaz. Çocuklar kalemlik kullanarak düzenli olmayı öğrenir. Kalemliklerini silgi, kalem, kalem ucu, kalemtıraş ile yerleştirirken kullandıkları okul eşyalarına sahip çıkmaları gerektiği düşüncesiyle sorumluluk almayı öğrenirler.

  Okul Çantasına Eşlik Eden Kalemlikler
 • Ocak 19, 2022

  Kamp sırt çantası bir kampçının olmazsa olmazıdır.  Hafta sonu kamp yapmaya karar verdiniz. İlk ihtiyacınız dağcı sırt çantası olur. Çantanıza yanına aldığınız tüm eşyaları sığdırabilmelisiniz. Çantanız bütün eşyalarınızı taşıyabilecek güce sahip olmalıdır. Ayrıca çantanızı rahat taşımalısınız. Çantanız sırtınızı ve belinizi rahatsız etmemelidir. Kamp çantası diğer bir ismiyle dağcı sırt çantası seçimi kolay gibi görünse de zorlayıcıdır. Rahat ve konforlu bir taşıma sağlamak için valiz gibi dağ ortamına uyumsuz modeller tercih etmemelisiniz. Sizin ihtiyacınız olan ürün dağcı sırt çantası olacaktır.

  Dağcı Kamp Çantası Nasıl Seçilir?
 • Ocak 18, 2022

  Cüzdanlar günlük hayatta her zaman yanımızda bulundurduğumuz aksesuarlarımızdır. Kadın ve erkek fark etmeksizin kaliteli cüzdanlar hepimizin hakkı. Eğer satın aldığınız cüzdanı uzun süre kullanmak istiyorsanız seçtiğiniz cüzdan kalitesine yani kullanılan malzemeye dikkat etmelisiniz. Hammaddesi deri olan cüzdan modelleri arasından tercih yapmanız size daha uzun süren bir kullanım sağlayacaktır.

  Herkesin İhtiyacı; Cüzdanlar
 • Ocak 17, 2022

  Sağlıklı beslenme alışkanlığı küçük yaşlarda kazanılması gereken bir durumdur. Sağlıklı ve düzenli beslenmek, bu durumu alışkanlık haline getirmek için yetişkinler de beslenme çantası kullanabilir. Minikler okula ya da başka bir yere giderken yanlarına içerisinde sağlıklı yiyeceklerin olduğu bir çanta alabilirler. Fakat çocuğunuz beslenme çantası alışkanlığını kazanana kadar bu durum biraz yıpratıcı olabilir. Çocuklara bu alışkanlığı kazandırmak için ilgilerini çekecek beslenme çantası modelleri alınabilir.

  Beslenme Çantası ile Alışkanlık Kazanmak
 • Ocak 14, 2022

  Patili dostlarımızla evde oldukça keyifli zaman geçirsek de onlarında dışarıya çıkacağı dönemler olacaktır. Örneğin aşıları ya da bakımları geldiğinde pet çantası ile taşıyarak veterinere gideriz. Seyahate çıkacaksak minik dostumuzu yalnız bırakmaktansa kedi seyahat çantası edinerek onu da seyahatimize dahil edebiliriz. Güzel bir günde kedi gezdirme çantası ile dostumuzla beraber keyifli bir yürüyüş yapabiliriz. Kısacası eğer bir patili dostumuz varsa pet taşıma çantası vazgeçilmezimiz olacaktır.

  Patili Dostlarımızın Yeni Oyuncağı Pet Çantaları
 • Ocak 13, 2022

  Güzel bir kombin yaptığımızda en önemli parçamız aksesuarlar olur. Çanta, ayakkabı ve takılar bu kombinin tamamlayıcısı olarak büyük rol oynarlar. Günlük kullanımda genellikle bel çantası, sırt çantası gibi alternatifler olsa da şık bir görünüm oluşturmak istersek mutlaka bir el çantası tercih etmeliyiz.

  İşlevsel Bir Model Olan El Çantaları
 • Ocak 12, 2022

  Çocuklar okul döneminde birçok temel eşyaya ihtiyaç duyarlar. Detaylı bir liste hazırladığımızda okulda, evde, ders aralarında çocukların kullanacağı birçok materyal vardır. Okul çantaları da çocukların hem okulda hem de okul yolunda en büyük yardımcısıdır. Bu sebeple okul çantası alışverişinde doğru tercihler yapmalıyız.

  Çocukların En Yakın Arkadaşı; Okul Çantası
 • Ocak 11, 2022

  Tercihen minimal boyutta çanta kullanıyorsak aynı zamanda eşya kapasitesinin de yeterli olması avantaj sağlayabilir. Bu nedenle günlük kullanımda konfor ve şıklığın bir arada olduğu çapraz çantalar doğru bir tamamlayıcı olabilir. Çantalardan beklediğimiz özellikler rahat kombinlenebilmesi ve uzun ömürlü olmasıdır. Peki çapraz çanta seçiminde doğru tercihi yapmak için hangi unsurlara dikkat etmeliyiz?

  Vazgeçilmez Tercihimiz; Çapraz Çantalar
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR