Blog Başlık

 • Ağustos 16, 2022

  Günlük yaşamın en önemli aksesuarları arasında yer alan çantalar en şık ve kullanışlı bir formda olan bel çantası halinde sıklıkla tercih ediliyor. Peki sıklıkla tercih edilen bel çantası modelleri nasıl kullanılır? 

  ebavul, bel çantası, kadın bel çantası, bel çantası modelleri, bel çantası kadın, bel çantaları, bele takılan çanta modelleri, siyah bel çantası, beyaz bel çantası, bel çanta, belden çanta, bel çantası fiyatları
 • Ağustos 12, 2022

  Laptop çantaları ya da bilgisayar çantası kullanımı özellikle son yıllarda öğrencisinden tutun da çalışanlara kadar hemen hemen herkesin bilgisayarını taşımak için kullandığı en önemli ürünlerden bir tanesi olmuş durumda. Günümüz teknolojisinde iş ve eğitim için herkesin kullandığı bu kıymetli cihazları taşımak için mutlaka dayanıklı, kaliteli ve içerisindeki elektronik cihazı koruyan bir laptop çantası içerisinde barındırmak çok önemli hale geldi. Son zamanlarda gelişen pandemi koşulları ile uzaktan çalışmanın ön plana çıktığı; kafelerde, kütüphanelerde ya da ev haricinde başka bir alanda ders çalışmak ya da ilgili mesleğimizi devam ettirmek için kullandığımız bilgisayarları elimizde taşımak yerine bir laptop çantası içerisinde taşımak istiyoruz.

  LAPTOP ÇANTASI
 • Ağustos 10, 2022

  Hepimizin bir zamanlar okulda kullandığı, büyüdüğünde ve iş sahibi olduğunda her an elinde taşıdığı bir yardımcıdır evrak çantası. Özellikle plaza çalışanlarının ellerinde her zaman bir evrak çantası olduğunu görürüz. Yoğun iş temposunda, ofis içerisinde oradan oraya koşuşturan birini gördüğümüzde mutlaka elinde bir iş çantası taşır, gerekli evrakları güvende tutar. Aslında gayet basit bir yapıda olan evrak çantası ve diğer iş çantası modelleri gün geçtikçe farklı tarzlarda ve türlerde karşımıza çıkmakta.

  EVRAK ÇANTASI
 • Ağustos 05, 2022

  Eğitim öğretim yılının başladığı günden bu yana en sevdiğimiz eşyalardan biri olan sırt çantası modelleri, her yıl biraz daha vazgeçilmez hale geliyor. Günümüzde birçok marka sırt çantası tasarımı doğuyor. Sokakta en çok gördüğümüz modellerden biridir. Üstelik sadece günlük hayatta değil, gece gezilerinde de eskisinden daha fazla kullanılıyor. Farklı malzemeler ve farklı tasarımlarla karşımıza çıkan bu çantalar, hem rahat hem de işlevsel olmaları nedeniyle popülerdir. eBavul seçeneklerinde onlarca sırt çantası tasarımını inceleyerek kriterlerinize ve tarzınıza uygun olanı kolayca bulabilirsiniz.

  SIRT ÇANTASI MODELLERİ
 • Ağustos 03, 2022

  Laptop çantası modelleri çeşitli seçenekler ve avantajlarla kullanıcıların beğenisine sunulan bilgisayar aksesuarları kategorisinde en çok satın alınan ürünler arasında yer almaktadır. El modellerinden askılı ve çapraz askılı modellere kadar geniş bir ürün yelpazesinden oluşmaktadır. Üstelik laptop çantası modelleri de her tarza uygun birçok renk seçeneği ile oldukça çeşitlidir. Kırmızıdan lacivertlere, siyahtan griye kadar farklı renklerde laptop çantaları sizleri bekliyor. Laptop çantalarına alternatif olabilecek laptop kılıfı tarzında ürünler de bulunmaktadır.

  LAPTOP ÇANTASI MODELLERİ
 • Ağustos 01, 2022

  İnsanların günlük rutinlerinin bir parçası olarak günlük yaşamlarında kullandıkları geniş bir ürün yelpazesi vardır. Kadın cüzdan ürünleri bazen temel ekipman olarak bazen de yan ürün olarak kullanılmaktadır. Özellikle bayan kullanıcılar için ürünlerin kullanılabilirliği ve sağladıkları işlevsellik görünüm ve estetik açısından büyük önem taşımaktadır. Kadın cüzdan tek bir grup altında toplansa da, çok çeşitli ürün seçenekleri, özellikleri ve görünüm kaliteleri ile çeşitlilik gösterirler. Bu doğrultuda gelişen kadın cüzdan modelleri, dayanıklı özellikleri ve şık tasarımları ile sıklıkla tercih edilen ve güvenle kullanılan modellerdir.

  KADIN CÜZDAN MODELLERİ
 • Temmuz 27, 2022

  Spor kulüpleri hem spor kulübü olarak faaliyet gösterirken hem de ürünlerini birçok alanda satışa çıkartarak taraftarlarının beğenisine sunar. Sizler de sitemizde bulunan Galatasaray okul çanta setleri, Fenerbahçe çanta modelleri, Beşiktaş çanta modelleri arasında desteklediğiniz takımın çantasını alarak kulübünüze desteğinizi sürdürebilirsiniz.

  Fenerbahçe çanta, Galatasaray çanta, Beşiktaş çanta modellerini
 • Temmuz 25, 2022

  İlkokul çantası, çocukların okula başladıklarında en önemli ihtiyaçlarıdır. Kitapları, defterleri, çalışma materyallerini saklamaya ve vücutlarını dengelemeye yardımcı olan ilkokul çantaları, sevimli rengarenk desenleriyle çocukların kalbini kazanıyor. Çocuklar, kitap ve defterlerin yanı sıra bilgisayar, cüzdan, tablet veya diğer okul ihtiyaçlarını taşıyabilen okul çantaları söz konusu olduğunda genellikle ilkokul sırt çantası tercih ederler.

  İLKOKUL ÇANTASI
 • Temmuz 22, 2022

  Erkek kartlık, yanınızda bulundurmanız gereken çeşitli eşya ve belgeler günlük hayatı kolaylaştıran önemli bir üründür. Cüzdan ve kart sahibi aracılığıyla kimlik, ehliyet gibi yasal olarak gerekli olan önemli belgeleri taşımak mümkündür. Kartlık, işyeri kimliğinizden, bağlı olduğunuz kuruluşların kartlarına kadar çeşitli belgeleri her zaman yanınızda bulundurmanız gerekebilir. Toplu taşıma kartları, kredi ve banka kartları, günlük hayatınızın her anında güvenle cebinizde paranız olsun istiyorsanız, erkek cüzdan ve kart-cüzdan modelleri beğeninize uygun seviyede sunulmaktadır.

  ERKEK KARTLIK MODELLERİ
 • Temmuz 21, 2022

  İlk olarak Amerika Birleşik Devletleri'nde görülen en eski örnekleri olan erkek bel çantası, adından da anlaşılacağı gibi bele giyilir. Ağırlıklı olarak hırsızlığa karşı koruma amaçlı kullanılan bel çantaları 80'li ve 90'lı yılların en popüler çantalarından biriydi. Mini çanta olarak ön ve eller serbest olarak giyilen bu modeller, hala orada olmalarının bir başka nedeniydi. Bugün kadınlar ve erkekler arasında popüler. Yürürken veya işlerinizi yaparken, çocuklarınızla dışarıdayken veya arkadaşlarınızla kahve içerken rahatça hareket etmenizi sağlayan bel çantası, rahatlık ve rahatlık özelliğiyle her zaman ön plana çıkıyor. Bel çantası vücut yapısına göre ayarlanabilir.

  BEL ÇANTASI MODELLERİ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR