• Haziran 22, 2022

  Pet çantası, evcil hayvan sahibi pek çok insan için kurtarıcı ürünlerin başında gelmektedir. İster araç sahibi olun ister olmayın, pet çantası ile evcil hayvanlarınızı rahatlıkla dışarıya çıkarabilir, veterinere götürebilirsiniz. Pet taşıma çantası, şeffaf ve hava aldıran deliklere sahip olması ile hayvanlarınızı rahat ettirecek modellere sahiptir. Aynı zamanda katlanabildikleri için bu çantaları rahatlıkla saklayabilirsiniz. Evcil hayvan taşıma çantası, evcil hayvanların rahat ve güvenli bir şekilde taşınmasına yardımcı olduğu için yolculuk esnasında da bu çantalar hayvan sahiplerine büyük bir kolaylık sunmaktadır. Evcil hayvan taşıma çantası, farklı ebat ve boyutları ile hayvanlarınız için büyük bir konfor sunmaktadır.

  PET ÇANTASI
 • Haziran 21, 2022

  Kadın omuz çantası modelleri, kadınlar için her zaman kullanışlılık açısından yeri ayrı olan modellerdendir. Kimi omuz çantası kullanmayı severken kimi de kadın el çantası seçeneklerini tercih etmektedir. Omuz çantası modelleri, kadınların yanı sıra erkekler tarafından da sıklıkla kullanılır. Özellikle erkek kullanıcılar, kullandıkları omuz çantası içinde genellikle evraklar, cüzdan, cep telefonu, ehliyet gibi eşyalarını taşırlar. Kadınlar içinse daha geniş bir kullanım alanına sahiptir. 

  KADIN OMUZ ÇANTASI
 • Haziran 20, 2022

  Günlük hayatın yoğun temposunu yakalamak ve ihtiyaçların sürekli yanında taşınmasına imkân sağlayan Jansport sırt çantaları hangi rotada olunursa olunsun, her daim kolaylık sağlar. Eşyaları bir arada ve güvende tutabilmek için sıklıkla tercih edilen Jansport sırt çantaları, 2 ya da 3 fermuarlı göze sahip olması ile organize etmeyi de kolaylaştırır. Özellikle günlük kullanım için seçilecek Jansport sırt çantaları, kısa süreli yürüyüşlerde de tercih edilebilir. Bunun için hacmi 15-20 litre olan sırt çantaları idealdir.

  JANSPORT SIRT ÇANTASI
 • Haziran 16, 2022

  Evrak çantası modelleri denilince iş hayatında önemli evrakların ya da günlük iş rutininde eşyaların taşınması ve saklanması amacıyla kullanılan çantalar akla gelmektedir. İş insanları, avukatlar ve memurlar gibi birçok meslek grubu tarafından sıkça tercih edilir. Sadece evrak değil, evrak dışında da dizüstü bilgisayar, tablet gibi teknolojik ürünlerin de taşınmasında sıkça kullanılmaktadır. 

  EVRAK ÇANTASI MODELLERİ
 • Haziran 15, 2022

  Evcil hayvan sahiplerinin olmazsa olmaz ürünleri arasında evcil hayvan taşıma çantası yer alır. Bu tür ürünler, ev ortamında yaşamaya alışmış hayvan dostlarınızı dışarıya çıkarırken rahat etmenize yardımcı olan ürünlerdir. Onların rahatlığı ve güvenliği düşünülerek tasarlanmıştır. 

  EVCİL HAYVAN TAŞIMA ÇANTASI MODELLERİ
 • Haziran 13, 2022

  Erkek cüzdan modelleri arasında erkek tasarımına en uygun cüzdanlara yer veriliyor. Cüzdan erkek aksesuarları kategorisinde ayrılmaz bir parçadır. Bu yüzden erkek cüzdan kategorisinde alışveriş yaparken seçici olmanız gayet normal bir durum. Erkekler için genel de spor ve deri cüzdanlar tercih ediliyor. Spor bez cüzdanlar spor tarzınızı yansıtırken deri cüzdanlar ise daha klasik bir görünüm sunuyor. Erkek deri cüzdan modelleri arasında da klasik görünümden ayrılan tarz ürünler mevcut. Yanımızda taşımamız gereken kartlar ve kişisel kimlikler için özel bölmelere sahip bu cüzdanlar tarz olmasının yanı sıra gayet kullanışlı. Sizler de deri cüzdan erkek kategorisinde tarzınızı yansıtan bir cüzdana sahip olmak için anında inceleme yapabilirsiniz.

  ERKEK CÜZDAN MODELLERİ