HAKKIMIZDA

Buralarda yenisiniz diyenlere inat 40 yıllık sektörel tecrübemizi internete taşıyarak Türkiye’den ve dünyadan pek çok insana ulaşma hedefiyle çıktık yola… Senin kadar olmasa da kendimizi zinde tutarak yenilikçi fikirlerle genç kalıyoruz.

Genç kalmamızın önemli sebeplerinden birisi ne biliyor musun, yeni seyahat rotalarıyla yeni fikirler geliştiriyoruz ve böylelikle ürünlerimizi de bizzat deneme fırsatına sahibiz, çok şanslıyız :) Ayrıca seyahat planınıza hitap edecek şekilde valiz boyutlarımız var, yani “valizi kapatamıyorum, üstüne oturmam  gerekiyor” diye bir derdiniz olmasın. “Benim gezecek zamanım yok ki…” diyen beyaz veya mavi yakalı müşterilerimize ise evrak çantalarımızı anlatıyoruz. “Ben henüz gencim, işten önce okulumu bitirmem gerekiyor” diyen genç arkadaşlarımıza okul çantalarımızı sunuyoruz.

Hayatın her alanına ve her yaşa hitap etmenin önemli olduğunu biliyoruz, dünyaca ünlü pek çok markanın (NikeJansportU.S. Polo Assn., United Colors Of Benetton, Valentino Orlandi, Grande, Eastpak, Lumberjack , VansThe North Face , Frozen ,Galatasaray,  Fenerbahçe,  BeşiktaşSpidermanBarbieWinxCarsMinionsHello Kitty,My Little Pony,)  ürününü sana sunuyoruz, yani öyle hafife alınacak işler yapmıyoruz :) “İllaki dikkatini çeken bir şeyler var eBavul.com da” diyerek bu konunun altını çiziyor ve seni web sitemizle baş başa bırakıyoruz.

Sen yorulma, bir tıkla eBavul kapında!

  

MİSYONUMUZ

“Çağımız olmuş internet, biz geri mi kalalım, veya seninle neden tanışmayalım?” diyerek internete adım atmaya karar verdik. Gördük ki müşterisine garantili hizmetler sunan, samimi ve etkin bir şekilde müşterileriyle iletişime geçen bir platform eksikliği hissettik. İnsanları daha fazla bekletmenin anlamsız olduğunu düşündük ve “pılını pırtını toplayıp türlü noktalara güvenle ulaş” diye 40 yıllık tecrübeyi seninle buluşturmaya karar verdik. Kaliteli ve yenilikçi ürünlerimizi, takım ruhunun verdiği dinamiklikle harmanlayarak geliştirmeye devam ediyoruz.

 

VİZYONUMUZ

Sordular ki gelecekte ne vadediyorsunuz? Havuz yaptırma gibi büyük vaatlerimiz yok sonuçta. Dedik ki hızlı teslimatla yüz güldüreceğiz, “kargomu bi türlü gönderemediniz” sorununa çare olacağız. eBavul.com ‘u Türkiye’nin ve dünyanın her noktasında parmakla gösterilecek bir marka haline getireceğiz. Aşina olduğumuz iletişime dayalı sektörel eksiklikleri tokatlayarak yenilikçi bir marka olmaya geliyoruz.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Çağa ayak uyduran yenilikçi ve dinamik fikirleri seninle paylaşmak

İş sağlığı ve işçi güvenliği konularıyla takım arkadaşlarımızın güvenliğini kontrol altına almak

Seninle kuracağımız etkin bir iletişimle aramıza yılan dahi girmemesi

Hızlı teslimat garantisiyle, “kargom nerede kaldı” sorununa çare olmak

Sosyal sorumluluk çalışmalarımızla “nasıl görmek istiyorsan öyle bırak” temalı bir çevre oluşturmak

Çağa ayak uyduracak şekilde “yes mağaza yes internet” diyerek her noktadan ulaşma politikasını benimsemek

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR