₺99,90 KDV Dahil
₺153,69 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺307,69 KDV Dahil
₺499,90 KDV Dahil
₺599,80 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺153,69 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺307,69 KDV Dahil
₺499,90 KDV Dahil
₺599,80 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺119,80 KDV Dahil
₺399,90 KDV Dahil
₺479,88 KDV Dahil
1

OKUL YOLLARININ EN SEVİMLİ YOLDAŞI TRUE ANAOKUL ÇANTASI

Bugünlerde çocuklar okul çantalarını daha bir severek hazırlıyorlar ve okul yollarına daha severek düşüyorlar çünkü yanlarında True anaokul çantası taşıyorlar. Çocukların eğitim hayatının başladığı günlerde, onlara eşlik etmeye başlayan çantalar, yıldan yıla şekil değiştirse de epey uzun bir süre yanlarından hiç ayırmadığı eşyalar listesindedir.

İyi Bir Kreş Çantası Seçimi, Okula Gitmeyi Keyifli Hale Getirebilir

Çocuklar eğitim hayatlarına okul öncesinden başlarlar ve kreş çantası, bu uzun yolculuğun başlangıcında onların hayatına girer. Kreşler anne babalar için, çalışma hayatının bir parçası ve eğitime başlangıcın en uygun yeridir. Kreşlerde öz bakım ihtiyacını henüz karşılayamayan çocuklar anne baba şefkatiyle eğitim hayatına atılırlar. Topluma karışmanın başlangıçlarından biri olan bu eğitim yuvaları için ebeveynlerin en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerin başında kreş çantası gelir. Kreş çantası, diğer okul çantalarından farklı olarak içinde temiz kıyafet ve ihtiyaç duyulabilecek bakım eşyalarının da taşınabileceği özel tasarımlarla üretilir. Çantalar, çocukların ihtiyaç duyduğu ürünleri yanında bulundurmalarının yanında, ilk kişisel aksesuarlarından biridir. Kreş çağındaki çocukların sevebileceği ve beğeniyle taşıyacakları çanta modelleri bulunabilmektedir. Kreşe giden bir çocuğun motor becerileri gelişmesini sürdürdüğünden, buna göre kreş çantası tavsiye edilir. Fermuarının ya da cırt cırtının kolay açılabilmesi, istenilen ürüne kolay ulaşılabilmesi çocuk için önemli kriterlerdir.

Anaokulu Çantası Eğer True İse Ayrı Bir Hava Katar

Çocukların eğitim hayatındaki bir sonraki adım olan anaokulu çantası da yine çocukların beğeni ve kolaylıkla kullanacağı şekilde tasarlanır. Bu konuda çocuklara özel üretimleriyle dikkat çeken True marka ürünler pek çok ebeveynin tercihi durumundadır. True anaokul çantası, sadece çocukların beğeneceği modelleri içermeyip, onların sağlığını da düşündüğünden, tercih sebeplerinin başında gelir. Kaliteli ve çocukların kullanımına uygun olan True, omurga sağlığını da dikkate alarak çocuklarda ağırlık yapmayacak kaliteli malzemelerden üretilir. Anaokul çantası denildiği zaman akıllara gelen True anaokul çantası modellerine ebavul üzerinden kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

Okul Çantası Anaokulu İçin İse Seçenek Çok Boldur

Okul çantası anaokul için ise hem kız çocuklarının hem de erkek çocuklarının severek kullanacağı ürünler bulmak mümkündür. Özellikle kız çocuk anaokul çantası modellerinde seçenek çok boldur. Bu çantalar, evlerin prensesleri küçük kızların, okula giderken de prenses gibi görünmesi görünmesini sağlar. Kız çocuklarının sevdiği renkler, desenler, film kahramanları ile bezenmiş birbirinden renkli ve güzel, kız anaokul çantası onları cezbeder. Sadece beğeni ve şıklığın yanında kullanım kolaylığı da sunan kız çocuk anaokul çantası okul motivasyonda da önemli bir yer tutar. Çocuğun severek kullandığı ve taşımaktan zevk aldığı bir eşya, eğitime olan ilginin de artması açısından son derece önemlidir. Anasınıfı çantası çocukların eğitim hayatlarına daha iyi adapte olmaları ve vücut yapılarına uygun olacak şekilde tercih edilmelidir.

Anaokulu Sırt Çantası Vücut Ergonomisi Açısından Önemlidir

Bu konuda anaokulu sırt çantası vazgeçilmez bir üründür. Dünyaya yeni adapte olmuş, bir birey olan anaokulu öğrencisi, vücut yapısı gelişimini sürdürdüğünden, çantası da onun yapısına uygun olmalıdır. Çantaya ağır eşyalar koyulmamaya dikkat edilmeli, özellikle omurga yapısına baskı yapacak anaokulu sırt çantası çeşitlerden kaçınılmalıdır. Çantada malzemenin kalitesi de son derece önemlidir. Askı kısmının çocuğun omuz bölgesine zarar vermeyecek sünger ya da benzeri ürünlerle desteklenmiş olması, ürün kumaşının su geçirmez özel kumaşlardan üretilmiş olması gerekir. Evlerin biricik bireyleri çocukların eğitim hayatına başlarken bulunabilecek kreş çantası, kaliteli ve zevkli tasarım ürünü True anaokul çantası çeşitlerine eBavul üzerinden kısa sürede ulaşılabilir. Birbirinden renkli ve farklı ürün çeşitleri için eBavul’u ziyaret etmeyi unutmayın.


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR