ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

THE NORTH FACE EN İYİ ÇANTA MODELLERİ

The North Face çanta modelleri günümüz de en popüler olarak bilinen çantalar arasında yer alıyor. Çantalar günlük hayatımızın önemli bir parçası olarak yer almaktadır. The North Face sırt çantası ile yanınızda taşımanız gereken tüm malzemelerinizi geniş hacmi sayesinde kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Çanta modelleri arasında en iyi kaliteye sahip popüler marka olan The North Face sırt çantaları ile tarz bir görünüm yakalayabilirsiniz.

The North Face Bel Çantası

The North Face bel çantası modelleri hem erkek hem kadınlar için kullanışlı bir ürün olarak göze çarpıyor. Genelde çanta unutma alışkanlığı olan insanlar için harika bir buluş olan bel çantası ile çantanızı ve değerli eşyalarınızı unutma derdiniz ortadan kalkıyor. The North Face bel çantası ile şık modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Özellikle spor yaparken de yanımıza almamız gerekenleri taşımaya yarayan bel çantaları gayet kullanışlı ve trend bir ürün oluyor. 

The North Face Okul Çantası

Okul çantası olarak kullanışlı ürünler seçmemiz gerekiyor. Eğitim hayatımız için yanımızda taşımamız gereken kitap, notebook ve tablet gibi cihazları hasar görmeden muhafaza etmek önemlidir. The North Face sırt çantaları ile bu cihazlar ve kitaplarınız için ayrı bölmeler mevcut. Bu bölmeler sayesinde notebook ve tablet gibi cihazlarınızı hasar almadan taşıyabilirsiniz. Aynı zaman da geniş hacim sayesinde tüm kitaplarınızı deforme olmadan rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Ortopedik sırt bölümü ve ayarlanabilir kolluk seviyesi sayesinde omurilik sağlığınız olumsuz etkilenmez.

The North Face Dağcı Çantası

Dağcılık çantası ile dağ tırmanışı veya uzun soluklu bir gezi parkuru için geniş hacimli bir çantaya ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bunun için dağcı çantası modellerimiz ile her türlü ekipmanı ve gıda malzemelerinizi yanınızda taşıyabilirsiniz. Bunu yaparken omurilik sağlığınızı korumak için ortopedik sırt bölümleri kullanılan dağcı sırt çantası sayesinde hobilerinizi de rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. 

The North Face Sırt Çantaları Seçimi Neye Göre Yapılmalıdır?

The North Face çanta seçiminiz ihtiyacınıza göre yapılmalıdır. Her çanta nesneleri taşımak için yapılmış olsa da her birinin taşıdığınız malzeme türüne göre bölmeleri vardır. Örnek olarak bir kamp sırt çantası ile bir okul çantası arasında ciddi derecede farklar vardır. Bölmeler de okul için ayrıntılar düşünülerek üretilen çantalar da genellikle notebook bölmesi bulunur. Ayrıca kitap ve kalem gibi malzemelerin hasar görmemesi için özel kitap ve kalem bölmeleri yer alabilir. Ancak bir dağcı çantası amacına uygun üretilmiştir ve genellikle ekipman ve hayatta kalma malzemelerinizi taşımanız için bölmeler barındırır. Diğer çantalara göre boy olarak ve hacim olarak geniştir. Ayrıca yanınızda gerekli tüm ekipman ve gıda malzemesini taşımanız için özel tasarlanmıştır. Sizde ihtiyacınıza uygun çanta modellerini eBavul aracılığı ile seçebilirsiniz.

The North Face Çanta Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Okul çantası veya başka bir çanta seçimi yapılırken sağlığınıza dikkat ederek seçimler yapmalısınız. Merdiven altı üretimlerle aşırı uygun fiyatlara satılan çantalar kalitesiz ve sağlıksızdır. Okul çantası gibi çantalar sırtımız da uzun saatler geçirdiğimiz ürünlerdir. Bunların omurilik yapısına uygun olarak üretilmemesi uzun vadede ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir. Özellikle dağcılık çantası gibi ürünler içerisinde daha ağır malzemeler barındırdığından daha ortopedik tasarımlar uygulanmalıdır. Aksi halde uzun vadeler de omurilik yapısında bozulmalar yaşanabilir. Omurilik yapısında bozulmalar sonucunda düz durma sorunları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden çanta seçimlerinde en ucuz daha iyidir mantığı yanlış bir düşüncedir. Ayrıca merdiven altı üretimler uzun vadede kullanılacak şekil de tasarlanmaz ve kısa süreli kullanımlar da deformeler ortaya çıkar. eBavul ile The North Face sırt çantası gibi kaliteli markaların ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.