WİA ÇANTA

Wia çanta modelleri çocuklar için en kullanışlı modellerden biridir. Eğlenceli ve canlı tasarımıyla çocukların dikkatlerini anında üzerine çeken wia çanta modelleri çoğu kişide görmek mümkündür. Aslında bu çanta modelleri sadece çocuklar için değil yetişkinler için de üretilmektedir. İlkokul çağındaki çocuklar daha çok canlı ve üzerinde sevdikleri çizgi film karakterlerinin baskıları olan çanta modellerini tercih ederken lise ve üniversite öğrencileri de bu modeli kullanabilir. Bu çağdakiler ise daha soft renkleri tercih eder. Bu yaş grubu çantanın içinde defter, kitap, cüzdan gibi okul eşyalarını koyup taşıyabilecekleri gibi  dizüstü bilgisayarı da sığmaktadır. Bunun için hem çantanın üretildiği kumaş hem de fermuar gayet uygun yapıdadır. Bu çantalarda kullanılan fermuarlar gayet sağlam yapıda olup sürekli bozulmaz ve tamirat gerektirmez.  Wia çanta modelleri genel itibarıyla tek bölmeli ve geniş hacimli çantalar olup birçok eşyanın taşınması için uygun bir modeldir.  Aynı zamanda bu çantanın askıları çok kolay bir şekilde ayarlanabilir ve kullanacak kişinin boyuna göre rahatlıkla ayarlanabilir.

Wia Çanta Modelleri

Wia çanta modelleri her ne kadar büyüklere göre olsa da çoğunlukla çocuklar tarafından okul çantası  olarak kullanılmaktadır. Hal böyle olunca bu çantalar çocukların isteği ve beğenisine göre arz talep ilişkisi içinde üretilmektedir. Yani bu çantalar rengârenk, dikkat çekici ve çocukların en sevdikleri çizgi film karakterleriyle bezenmiş durumdadır. Erkek çocukları için sırt çantası modelleri genelde şimşek mc queen, spiderman gibi çok sevilen çizgi film karakterleriyle bezelidir. Kız çocukları içinse genelde buzlar kraliçesi Elsa, Anna, Barbie ve  powerpuff girls gibi popüler çizgi film karakterlerinin fotoğrafları basılmaktadır. Böylelikle çocuklar bu çantaları çok sevmektedirler. Bunun yanında sadece çocuklar için karakterlerin fotoğrafları basılmamaktadır. Ricky and Morty, Squıd Game dizisi ve Gumbell gibi oldukça popüler ve her kesimden insanların sevdiği karakterlerin fotoğraflarının bulunduğu desenli sırt çantası modelleri bulunmaktadır. Bunların yanında wia çanta modelleri genel olarak sırt çantası şeklinde olup daha küçük yaş çocukları için beslenme çantası modelleri bulunmaktadır.

Okul Çantası Modelleri

Okul çantası alınırken en çok dikkat edilmesi gereken özelliklerden biri, çantanın çocukta duruş bozukluğu yapmayacak nitelikte olmasıdır. Çantanın omuz askıları çocuğun koltuk altı hizasını geçiyorsa aynı zamanda alt kısmı bel kısmından da aşağıya sarkıyor demektir. Bu durum her ne kadar önemsizmiş gibi görünse de çocuk için çok önemli bir husustur. Çünkü çocuk sürekli bu çantayı takmaya devam ederse ileride skolyoz gibi ciddi duruş bozukluklarına sahip olabilir. Bunun yanında çantanın üretildiği kumaş türü de bir o kadar önemlidir. Yağmur yağdığında çocuk her ne kadar şemsiye açsa da çantasının bir kısmı mutlaka ıslanır. Bu nedenle çocuk sırt çanta alınırken su geçirmez kumaştan yapılmış olması çok önemlidir. Fermuar yapısı da çantanın içindeki eşyaların ıslanmaması adına oldukça önemlidir. Fermuarın sağlam ve sıkı yapıda olması eşyaların ıslanmaması adına iyi olacaktır. Bu nedenle çocuğa okul çantası seçilirken bu etkenler göz önünde bulundurulmalıdır. Okul çantası modelleri dendiğinde akla ilk olarak sırt çantaları gelmektedir. Fakat bunun yanında çapraz askılı çanta, bez sırt çantası, el çantası gibi çanta modelleri de bulunmaktadır. Bu çantalar da çocukların beğenisine göre renkli ve desenli modeldedirler.

Renkli Wia Sırt Çantası Modelleri 

Birbirinden renkli ve farklı desenleriyle özellikle de çocukların ilgisini çeken aynı zamanda da geniş iç hacmiyle kullanım kolaylığı sağlayan wia çanta modelleri eBavul adresindedir. Okul ya da sırt çantası alışverişi yapmak isteyenler birden çok çanta çeşitlerinin kalite ve fiyatlarını karşılaştırarak hem ihtiyacına hem de cebine en uygun alışverişi siteyi ziyaret ederek yapabilirler.