ÇOCUK SIRT ÇANTASI MODELLERİ

Günümüzde en çok tercih edilen çanta modellerinden biri olan kukuli çanta modelleri çocuklar tarafından çok seviliyor. Teknolojinin de gelişimiyle televizyon ya da telefonsuz ev hatta çocuk kalmamış durumdadır. Hal böyle olunca çocuklar sürekli dijital dünya içerisinde kendine bir eğlen, arkadaş bulma çabası içerisindedir. Kukuli, bu dönemdeki çocukların en iyi arkadaşlarından biridir. Kukuli yanında arkadaşları olan Tinky, minky ve düt düt ile birlikte şarkılar söyleyip maceradan maceraya koşmaktadır. Çocuklarda onların bu maceralarını büyük bir keyifle izlemekte ve kendilerini onların yerine koymaktadırlar. Böylelikle çocuklar kukuli karakterini iyice benimser ve her yerde görmek isterler. Hal böyle olunca da üreticiler, arz talep dengesi içinde kukuli desenli ürünler üretmekte ve çocukların beğenisine sunmaktadırlar. Kukuli çanta modelleri ipli, askılı gibi çeşitlere ayrılmaktadır.

Kukuli Figürlü Eşyalar

Kukuli çanta modelleri, erkek ya da kız fark etmeksizin tüm çocukların ilgisini çekmektedir. Yalnızca kukuli desenli sırt çantası değil, kukuli beslenme çantası modelleri de çocuklar tarafından rağbet görmektedir. Çocuklarda ara ara yeme problemleri oluşmaktadır. Bu problemlerin iyileşmesi adına yeme motivasyonu için çocuklara çok sevdiği oyuncaklardan ya da en sevdiği çizgi film karakterlerinin üzerinde basılı olan eşyalar alınabilir. Bu duruma da en büyük örnek beslenme çantası olabilir. Çocuk böylelikle sevdiği karakteri sürekli görmek isteyecek ve bu sırada da beslenmesini yiyecektir.

Kalemlik kalem, silgi ve kalemtraş gibi okul gereçlerinin düzenli durması ve arandığında kolayca bulunabilmesi adına kullanılan küçük çantacıklardır. Hem çocuklar için hem de büyük yaş grubundaki öğrenciler için üretilen kalemliklerin çeşitli işlevleri vardır. Birçok modeli olan kalemliklerin küçük çocuklar için olan tasarımları oldukça renkli ve hareketli desenlere sahiptir. Büyük yaş grubundaki öğrenciler için olan tasarımlar da genelde daha sade ve soft renklidir. Küçük çocuklar kalemliklerinin renkli olmasının yanı sıra en sevdikleri çizgi film kahramanının da kalemliklerinde yer almasını istemektedirler. Kukuli baskılı kalemlik modelleri çocuklar için çok sevilmektedir. Bu kalemlik sayesinde çocuklar kalem ve silgi gibi gereçlerini bir an önce toplayıp kalemliklerine koymak isteyeceklerdir. Böylelikle çocukların daha düzenli olmasına yardımcı olmuş olur.

Erkek Çocuk Sırt Çantası

Erkek çocukları genelde araba, uçak ve tren gibi hareketli araçları sevdikleri için her yerde bu taşıtları görmek isterler. Bu nedenle televizyon ya da telefonda çıkarılan çizgi filmler arasında en çok araba, uçak ve robot gibi hareketli şeyleri izlemeyi çok sevmektedirler. Sürekli bu çizgi filmleri izlerler ve bunları gerçek hayatlarında oyunlarına entegre ederler. Hal böyle olunca üretici firmalar da erkek çocuk sırt çantası  ürünlerini bu doğrultuda üretmektedirler. Günümüzde çocuklar için olan çantaların çoğu çizgi film karakterleriyle bezelidir. Genelde Şimşek mcqueen, Spiderman, Pokemon, kukuli gibi figürlü sırt çantası erkek çocukların ilgisini çekmektedir.

Kız Çocuk Sırt Çantası

Kız çocukları prenses,karlar kraliçesi elsa, anna ve barbie gibi çizgi filmlerini çok sevmektedirler. Tişörtlerinde, eteklerinde, elbiselerinde, çantalarında, kısacası hayatlarının çoğu kısımlarında bu karakterleri görmek istemektedirler. Özellikle de ilkokul döneminde kız çocuklarının her eşyası pembe renkte olur ve bu eşyalarında en sevdikleri çizgi film karakterlerinin resmi bulunur. Özellikle de sırt çanta alışverişi sırasında kızlar elsa ve barbie gibi karakterlerin olduğu çantaları almak isterler. Fakat bunların yanında kızlar kukuli karakterinin yer aldığı kız çocuk sırt çantası modellerini de tercih etmektedirler. Yani kukuli karakteri yalnızca erkek ya da yalnızca kızların değil her çocuğun sevdiği bir karakterdir. Kukuli çanta modelleri ya da kukuli karakterlerinin yer aldığı okul gereçlerine bakmak isteyenler Ebavul  sitemize girebilir ve fiyat performans açısından en yüksek ürünü alabilirsiniz.