ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

NEW BALANCE SIRT ÇANTASI MODELLERİ
 

Sırt çantası modelleri bir veya birden fazla gözü olan iki askısı yardımıyla sırta giyilen, günlük hayatta, sporda, laptop bilgisayarları muhafaza etmekte ve okul hayatında çokça kullanılan çantalardır. Kullanım alanının bu kadar çok olması nedeniyle çeşitli materyaller ile farklı ebatlarda üretilerek kullanım amacına ve yerine göre şekillenmiştir. Sırt çantası modelleri birçok alanda kullanıldığı ve her yaştan insana hitap ettiği için birçok marka sırt çantası üretmektedir fakat New Balance sırt çantası marka değeri, kalitesi ve tasarımı nedeniyle diğer model ve markaların bir adım öne geçmektedir.

New Balance Sırt Çantası
 

Sırt çantası modelleri arasında büyük paya sahip olan New Balance sırt çantası kullanıcılar tarafından yoğun şekilde tercih edilmektedir. İhtiyaç duyulan malzemelerin bir arada toplu şekilde taşınmasını sağlayan sırt çantaları diğer çanta modellerine göre daha çok tercih edilmektedir bu nedenle çoğu marka sırt çantası üretimine önem göstermektedir. New Balance sırt çantası su geçirmez dayanıklı kumaş yapısı ile günlük yaşamda spor faaliyetlerinde kullanmaya olanak sağlarken ürünün uzun ömürlü olmasını ve yıllarca yıpranmadan kullanılmasını sağlar. New Balance sırt çantası modelleri genel olarak tek göz veya büyük ana gövde ile fermuarlı ön gözden oluşmaktadır. Bölme sayısı kulağa az gibi gelse de büyük ana gövdesi sayesinde ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünlerin içine rahatlıkla sığdırılabileceği ebattadır. New Balance sırt çantası modelleri aynı zamanda ayarlanabilir omuz askısına sahip oldukları için kullanan kişinin vücut yapısına göre ayarlama yapılabilmektedir. Ayrıca ortopedik sırt desteği ile kullanıcılarına rahat bir deneyim sunarken sırt sağlığını da olumsuz etkilememektedir. Ayrıca uzun ömürlü fermuar tasarımı sırt çantası modelleri şıklık katarken dayanıklılığını arttırarak çantanın kullanım ömrünü uzatacaktır. Çıtçıtlı yan cepleri ile de yan ceplerine koyulan eşyaların düşüp kaybolmasını engelleyen bir tasarıma sahiptir. 

 

New Balance Sırt Çantası Modelleri ve Renkleri
 

New Balance sırt çantası modelleri daha çok koyu ve soğuk tonlara sahiptir. Gri, mavi, lacivert, siyah, kırmızı ve bordo gibi renkler ile her yaşın ve her cinsiyetin kullanabileceği ortak  bir tasarım yaratma amacı güderken aynı zamanda modası hiç geçmeyecek bir çanta tasarımı da sunmaktadır. New Balance okul çantası modelleri yukarıda saydığımız özelliklere sahip okullu çocukların kullanabileceği çeşitli model ve renklerde  sırt çantası modellerine sahip. New Balance çanta üretirken spor severleri de unutmayarak birçok spor malzemesinin yanında çeşitli modellerde spor sırt çantası da üretmektedir. Sporcular ya da spor salonuna giden insanların spor kıyafetlerini, sularını veya spor içeceklerini koyup yanlarında taşıyabilecekleri bu çantalar klasik sırt çantası modelleri ile benzerlik gösterse de kullanım amacı ile ayrılmaktadır. 

 

Spor sırt çantası modellerinde klasik sırt çantası modellerinin yanında valiz veya büyük el çantası şeklinde olan modelleri de mevcuttur. Bir el askısı birde omuz askısı bulunan bu geniş ve çok gözlü çantalar daha parlak kumaşlardan yapılmıştır. Unisex kullanım sunan bu çantalarda ayrıca ayakkabı bölmesi de bulunmakta. Modelleri ile oldukça sportif bir görünüm sağlayan bu çantalar çok gözlü yapıları ile de spor eşyalarının rahatlıkla taşınabilmesine olanak sağlamaktadır.  

eBavul ile New Balance Sırt Çantasına Sahip Olmak Artık Çok Kolay!
 

New Balance sırt çantası ya da spor sırt çantası ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz. eBavul güvencesi ile yapacağınız çanta alışverişlerinde güvenli kargo ile eksiksiz ve hızlı teslimat sağlanmaktadır. New Balance kalitesine eBavul güvencesi ile sahip olmak istiyorsanız sitemizden hemen alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Mutlu ve keyifli alışverişler dileriz.