eBavul FARKIYLA POPÜLER NORS ÇANTA MODELLERİ
 

Çanta, içine ihtiyaç duyduğumuz eşyalarımızı koyup gittiğimiz yerlere yanımızda götürmemizi sağlayan, sırt çantası, kol çantası, laptop çantası, spor çantası gibi kullanım alanına göre bir çok çeşit ve modeli bulunan hemen hemen her gün kullandığımız aksesuarlardır.

 

Popüler Nors Çanta Modelleri
 

Çantanın her yaştan ve kesimden insanın temel ihtiyaçlarından biri olması nedeniyle Nors çanta modelleri kullanım alanlarına göre çeşitlenmiştir örneğin bu modellere herkesin kullanabileceği bir model olan sırt çantası, sporcuların tercih ettiği spor el çantası, iş hayatında kullanılabilecek laptop çantası ve laptop kılıfı, daha çok kadınların tercih ettiği kol ve askılı çantaları örnek olarak verebiliriz. Popüler sırt çantası markalarının başında ise Nors çanta gelmektedir. Nors çanta, leke tutmayan kumaşı ile kirlendiği takdirde kolayca silerek temizleyebileceğiniz yapıda olan ve bu yapısı sayesinden uzun süre kullanılabilen bir çanta markasıdır. Bir çok farklı modelde çantayı bünyesinde bulunduran Nors çanta geniş ürün gamı ile kaliteyi bir arada sunmaktadır. Çanta modelleri arasında sırt çantası her yaşa ve her cinsiyete hitap etmesi nedeniyle ön plana çıkmaktadır. Sırta giyilen ve birçok bölmeli olan bu çantalar günlük hayatta rahatlıkla kullanılmakta, birden fazla bölmesi ile de oldukça fazla eşyayı taşımaya olanak sağlamaktadır. Nors çanta ise sırt çantalarında diğer markalara nazaran tasarım, kalite ve leke tutmama özellikleriyle öne çıkmaktadır. Klasik aynı zamanda oldukça şık tasarımları ile hem kadınların hem de erkeklerin kullanabileceği çeşitli ebatlarda tek gözlü ve çok güzlü sırt çantası modelleri sunmaktadır. 

Ayrıca Nors çanta çeşitleri markanın klasikleşmiş sarı çanta modelleri ile de bilinmektedir. Genellikle sırt çantası olarak kullanılan bu sarı çantalar kanvas kumaş ile üretilmiş kaliteli  ve tarz çantalardır. Dizüstü bilgisayarlarımız gerek iş hayatında gerek günlük hayatımızda çok kullanılan elektronik aletlerdendir bu nedenle laptopların uzun ömürlü olması için onları muhafaza edebilmek için laptop çantası ve laptop kılıfı kullanılmaktadır. Nors çanta ise bu konuya bir yenilik getirerek laptoplarımızı sırtımızda taşımaya olanak sağlayan laptop sırt çantalarını üretmektedir. Klasik, sade fakat şık ve ergonomik tarzı ile kullanıcıların oldukça ilgisini çekmektedir.
 

Sporseverler için Nors Çanta
 

Nors çanta, spor yapmayı seven kullanıcılarını da düşünerek Nors kalitesiyle spor el çantaları da üretmektedir. Oval şekilli spor el çantası modelleri ile sporseverleri de düşünen marka iki yönlü fermuarlı çanta geniş bir gövdeye sahipken, spor ayakkabılarınızı muhafaza edebileceğiniz su iticili ayakkabı bölmesi ile de fonksiyonel bir kullanım sağlamaktadır. Spor yaparken de şık görünmek ve aynı zamanda kullanışlı bir çantaya sahip olmak isteyenler için Nors marka spor çantaları doğru bir tercih olacaktır.

Yıllardır popülerliğinden bir şey kaybetmeyen adını haber ve mektup taşıyan kuryelerden alan postacı çantası modelleri günlük kullanım için ideal olurken ağır ve çok eşya taşıyan kişiler için kullanışlıdır. Nors markasında yer alan askılı midi boy postacı çantası modeli ise günlük ihtiyaçları karşılarken çantanın minimum yer kaplaması amacıyla üretilmiş Nors markasının klasikleşmiş tasarımı ile buluşmuş kaliteli ve oldukça kullanışlı çantalardır. İş hayatında ve günlük hayatta rahatlığı ve şıklığı yakalamanıza yardım edecektir. Yeni bir çantaya ihtiyacınız var, klasik fakat şık bir model arıyorsanız aynı zamanda kaliteye uygun fiyata sahip olmak istiyorsanız eBavul`da yani doğru adrestesiniz demektir. Nors kalitesinin eBavul güvencesi ile buluştuğu sitemizden hemen Nors çanta alışverişine başlayabilirsiniz. Mutlu ve keyifli alışverişler dileriz.


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR