₺79,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺77,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺77,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺77,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
1

Monster High Okul Çantası ve Beslenme Çantası Modelleri eBavul’da!

Bir kitap serisi olarak çıkarılmış fakat ardından çizgi film olarak da tüm dünyada beğeni toplamış olan Monster High çocuklar arasında son derece popülerdir. Çizgi filmde ünlü canavarların gittiği bir lisede yaşanan maceralar aktarılır. Bu çizgi film temalı pek çok ürün olduğu gibi, Monster High çanta modelleri de son derece popülerdir. Lisanslı olan bu çantalar çocuklar tarafından kullanılacağı için kanserojen ya da sağlığa zararlı olan herhangi bir madde içermez. Bu çizgi filmden karakterleri ve sahneleri içeren Monster High beslenme çantası, söz konusu çanta modelleri arasında en çok tercih edilenidir. Fermuarlı ana bölme ve bazı modellerde bulunan iç ceplerden oluşur. Silinebilir iç astarı sayesinde içerisine yemek ya da başka bir şey döküldüğü zaman rahatlıkla temizlenebilir. Bu da çocukları Monster High çantası kullanan anne ve babalar için büyük bir kolaylık yaratır. Ayarlanabilir omuz askısı sayesinde her yaştan ve her boydan çocuk tarafından kullanılabilir. Eğer siz de Monster High çantaları satın almak ve çocuklarınızın sevdiği karakterleri yanlarında taşımalarını sağlamak isterseniz, bunun için eBavul’u tercih edebilirsiniz.

Monster High Çantaları ile Sevilen Karakterler Çocuklarınızın Yanında!

Çocukların renkli ve eğlenceli bir dünyası bulunur. Bu dünya içerisinde çizgi roman ya da çizgi film karakterlerinin büyük bir yeri bulunur. Nitekim bu çizgi film serilerinden biri olarak karşımıza Monster High çıkar. Tıpkı Cars ya da Disney Frozen gibi çizgi serilerin lisanslı çantaları olduğu gibi, Monster High çantaları da lisanslı olarak üretilir. Dolayısıyla çocuklar için bu çantaları taşımak bir soruna değil, eğlenceli bir aktiviteye dönüşür. Siz de Monster High beslenme çantası sayesinde çocuklarınızın evden götürdükleri sağlıklı besinleri tüketmelerini sağlayabilirsiniz. Böylelikle çocuklarınızın Monster High çanta içerisinde bulunan besinleri keyifli bir şekilde tüketir ve aynı zamanda sağlıklı bir alışkanlık kazanmış olur. Tüm Monster High çanta fiyatları lisanslı ürünler olmalarına rağmen standardın üzerinde değildir. Bu yüzden bir yandan çocuklarınızın sevdiği Monster High karakterleri ile onları mutlu ederken, bir yandan da bütçenizi yormazsınız.

Monster High Çanta Modelleri ile Mutlu ve Neşeli Çocuklar!

Her çocuk için okula başlamak her zaman heyecanlı bir deneyimdir. Nitekim bu süreçte ilk alınması gereken eşya olarak akla okul çantası gelir. Elbette çanta seçiminde belirleyici olan çocukların ilgi alanlarıdır. Son yıllarda pek çok çocuğun ilgi alanı olan Monster High okul çantası modellerine de yansır. Nitekim Monster High son yılların en sevilen çizgi film serilerinden biri olarak nitelenir. Çocukların hoşlandıkları karakterler içeren bir çanta taşıması, onları okula gitmek için teşvik eder. Bu yüzden eğer çocuğunuz Monster High izlemekten hoşlanıyorsa, o halde ona bir Monster High çantası almanız çok daha doğru olacaktır. Elbette bunu yaparken lisanslı ve orjinal ürünlere yönelmeniz önemlidir. Siz de orjinal ve lisanslı Monster High çantaları için eBavul’u tercih edebilirsiniz.

Monster High Çantaları ve Çok Daha Fazlası İçin eBavul!

Son yıllarda Monster High okul çantası ve beslenme çantası modelleri çocukların ilgi odağı haline gelmiş durumda. Orjinal ve lisanslı ürünler, bütçe dostu Monster High çanta fiyatları ile kapınıza kadar geliyor. Üstelik sorunsuz ve güvenli bir alışveriş deneyimi ile sizinle buluşuyor. Siz de geniş ürün çeşitliliği, uygun fiyat avantajları ve çok daha fazla fırsattan yararlanmak için hemen eBavul ile alışverişe başlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR