₺499,90 KDV Dahil
₺549,90 KDV Dahil
₺499,90 KDV Dahil
₺549,90 KDV Dahil
₺499,90 KDV Dahil
₺893,03 KDV Dahil
₺499,90 KDV Dahil
₺549,90 KDV Dahil
₺399,90 KDV Dahil
₺449,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺319,03 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺349,90 KDV Dahil
₺399,90 KDV Dahil
₺349,90 KDV Dahil
₺449,90 KDV Dahil
₺399,90 KDV Dahil
₺449,90 KDV Dahil
₺399,90 KDV Dahil
₺449,90 KDV Dahil
₺399,90 KDV Dahil
₺499,90 KDV Dahil
₺499,90 KDV Dahil
₺839,83 KDV Dahil
1

LOL SURPRİSE ÇANTA MODELLERİ İLE ÇOCUKLAR ÇOK RENKLİ

Okul çağına gelen her çocuğun hayalini kurduğu Lol Surprise çanta modelleri, birbirinden renkli tasarımları ile çocukların gözdesi olmayı sürdürüyor. Çocuk sırt çantası tercihinde Lol Surprise çanta modelleri yine ilk sıralarda yer alıyor. Çocuk sırt çantası almak isteyen ebeveynlerin tercihlerine yön veren unsurlardan belki de en önemlisi çocuğun cinsiyeti oluyor. Pembe sırt çanta modelleri kız çocuklarının vazgeçilmezi olarak ön plana çıkarken, erkek çocukları için de farklı renk seçenekleri sunuluyor. Lol Surprise çanta modelleri, tasarımı itibariyle geniş bir perspektif sunuyor. Lol karakterlerinin işlendiği bu çanta modelleri özellikle anaokulu ve ilkokul çağındaki çocukların ısrarla istediği çantalar olarak dikkat çekiyor. Çocuğun sevdiği Lol karakterlerinin baskılandığı bu çantalar renk kombinasyonu bakımından da zenginlik sunuyor.

Çocuk Sırt Çantası Tercihi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çocuk sırt çantası tercihi yapılırken rahat taşınabilir olması ve çocuğun omurgasına fazlaca yük bindirmemesi en önemli özellik olarak göze çarpıyor. Okul çantası ilkokul için kullanılacaksa, çocuğun okul gereçlerini rahatlıkla içine alabilmesi, sırtta da rahat taşınabilmesi önemli. Kız çocuklarının daha narin yapıda olduğu göz önüne alındığında ise kız çocuk sırt çantası alırken tekerlekli modelleri tercih edilebilir. Çocuğun omurga sağlığının tehlikeye girmemesi için çocuk sırt çantası modelleri sağlık ön planda tutularak değerlendirilmeli. Onların narin omurgalarına çok fazla yük bindiren, dengesiz yük dağılımı nedeniyle çocuğun omurgasının bir tarafa doğru yüklenmesine yol açan çocuk sırt çantası ileride büyük sorunlar yaratabilecektir.

Çocuk Sırt Çantası Her İki Omuza Da Takılmalı

Çocuk sırt çantası eğer ağır ise çocuğun gelişen eklem kaslarında ciddi sorunlar ortaya çıkarabilmekte, ciddi kronik bel ağrıları yaratabilmektedir. Ağır çantanın yarattığı bir başka etki de yürüyüş bozuklukları olarak ön plana çıkıyor. Çocuk sırt çantası her iki omuzda taşımalıdır. Eğer çocuk sırt çantası tek omuzda taşınırsa
yükün tek taraflı olması nedeniyle omurgaya fazla etki gösterebilmektedir. Çocuk sırt çantası gereğinden fazla ağırsa ve uzun süre ayakta kalınacaksa mutlaka çıkarılmalıdır.

Çocuk Sırt Çantası Tercihinde Tekerlekli Modeller De İncelenmeli

Çocuk sırt çantası, küçük bedenlere büyük yükler bindirdiği için ergonomik olarak özel hazırlanmış olmalı. Okul çağındaki çocuğun yaşı ilerledikçe, çantaya koyacağı okul gereçlerinin de sayısı artacaktır. Bu da çocuk sırt çantası modelleri için tekerlekli tasarımları gündeme getiriyor. Tekerlekli çocuk sırt çantası, okul çağındaki çocuğun yük taşımasının önüne geçiyor, onun sağlığını koruyor. Pembe sırt çantası modelleri, kızların tercih ettiği ürünlerin başında geliyor. Her ne kadar kız çocuklarının farklı renk tercihleri olsa da pembe sırt çantası modelleri talep görmeyi sürdürüyor. Lol surprise çanta modelleri arasında pembe sırt çantası modelleri ayrıca öne çıkıyor. Birbirinden şirin Lol karakterlerinin pembe ile uyumu çocukları cezbedebiliyor. Anaokulu çantası tam anlamıyla şirinlik göstergesi. Bebeklikten çıkan, artık okul yolunu tutmaya başlayan miniklerin ilk seçimi anaokulu çantası oluyor. Lol surprise çanta modelleri olduğu gibi farklı çizgi film karakterleriyle de süslenmiş anaokulu çantası miniklerin şirinliklerini şirinlik katıyor.Lol Surprise çanta modelleri, çocuk sırt çantası, okul çantası ilkokul, pembe sırt çanta modelleri, kız çocuk sırt çantası, çocuk sırt çantası modelleri ve anaokul çantası ile ilgili detaylı bilgi edinmek isteyenler eBavul’u ziyaret edebilir.


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR