₺399,90 KDV Dahil
₺859,32 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺499,90 KDV Dahil
₺732,06 KDV Dahil
%32 İndirim
%32İndirim
Ücretsiz Kargo
₺399,90 KDV Dahil
₺449,90 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
₺399,90 KDV Dahil
₺449,90 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
₺399,90 KDV Dahil
₺449,90 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Frozen Elsa Çanta ve Okul Eşyaları eBavul’da!

Walt Disney tarafından üretilmiş olan ve Türkçe’ye Karlar Ülkesi olarak çevrilen Disney Frozen, çocuklar tarafında beğenilerek izlenen bir çizgi film. Serinin aynı zamanda kitapları ve çeşitli aksesuarları bulunur. Karlar ülkesinin kraliçesi olan Elsa karakteri özellikle kız çocukları tarafından oldukça beğenilir. Özellikle anaokulu ve ilkokul çağındaki çocuklar arasında Elsalı okul eşyaları oldukça popülerdir. Örneğin Elsa çantalar dendiği zaman beslenme çantaları da dahil olmak üzere pek çok çanta karşımıza çıkar. Lisanslı ürünler olan Disney Frozen kız çocuk çanta modelleri, pek çok farklı model ve tasarımda bulunur. İlkokul çantası, beslenme çantası, anaokulu çantası, çekçekli ilkokul sırt çantası ve kalem çantası olmak üzere çok sayıda çanta çeşidi bulunur. Sizin de çocuklarınız Elsa karakteri ile yatıp kalkıyor ve Elsa ürünleri kullanmayı tercih ediyorsa, Tüm Elsalı okul eşyaları ve çok daha fazlası için eBavul’u tercih edebilirsiniz.

Farklı Özellikleriyle Öne Çıkan Frozen Çanta Modelleri

İlkokul ve anaokulu için uygun olan Frozen çanta modelleri çift bölmeli olarak tasarlanır ve bu sayede çocukların eşyalarını düzenli bir şekilde taşımasına yardımcı olur. Fileli yan cepler gün içerisinde aktif kullanılan su ya da benzeri eşyaları taşımak için idealdir. Fermuar tasarımının uzun ömürlü olması, Frozen Elsa çanta modellerinin uzun süre kullanılmasını sağlar. Ayarlanabilir omuz askısı sünger dolguludur ve bu sayede çocukların omuzlarının zarar görmesine engel olur. Ortopedik sırt desteği, sağlıklı bir fiziksel gelişim için gereklidir ve tüm Disney Frozen kız çocuk çanta modellerinde bulunur. Dolgulu taban bölümü sayesinde yıpranma çok daha geç gerçekleşir. Okul çantası dışında Frozen beslenme çantaları tek bölmeli olarak üretilir fakat bazı modellerde iç cepler bulunur. Geniş iç hacmi sayesinde çocukların ihtiyaç duyduğu tüm besinlerin taşınmasına yardımcı olur. Tıpkı diğer Elsa çantalar gibi dayanıklı bir çanta askısına ve uzun ömürlü bir fermuar tasarımına sahiptir. Tüm frozen çanta modelleri çocukların eşyalarını neşeyle taşımalarına yardım eder.

Karlar Ülkesi Kraliçesi Elsa Çantalar ile Çocuklarınızı Mutlu Edin!

Sarı saçları ve kar gibi elbisesi ile Elsa, pek çok kız çocuğu için en etkili ve en beğenilen karakterlerden biridir. Hatta pek çok kız çocuğunun Elsa karakteri ile büyüdüğünü bile söylemek mümkün. Nitekim Elsa çantalar da çocukların okula daha heyecanlı bir şekilde gitmelerine yardımcı olur. Aynı şekilde beslenme çantasındaki sağlıklı ürünlerin tüketilmesi konusunda da teşvik olurlar. Yani çocuklar Frozen Elsa çanta kullanarak bir yandan sevdikleri bir karakteri yanlarında taşımış, bir yandan da güzel ve sağlıklı alışkanlıklar edinmiş olur. Bu durum yalnızca çantalar için değil, aynı zamanda tüm Elsalı okul eşyaları için de geçerlidir. Elbettiği aldığınız Frozen Elsa çanta modellerinin ve diğer okul eşyalarının lisanslı ve orjinal olması büyük önem taşır. Bunun için de güvenilir bir mağaza tercih edilmelidir. Eğer siz de Frozen lisanslı ürünleri almak için güvenilir bir mağaza arıyorsanız, şu an doğru adreste bulunuyorsunuz!

Disney Frozen Kız Çocuk Çanta Modelleri ve Okul Eşyaları eBavul’da!

Disney karakterleri hem erkek çocuklar hem de kız çocuklar tarafından büyük beğeni görür. Öyle ki pek çok eşyaları üzerinde bu Disney karakterleri yer alır. İşte Disney Frozen da bunlardan biridir. Siz de çocuğunuz için Disney Frozen kız çocuk çanta modelleri ya da çeşitli okul eşyaları almak isterseniz, pek çok fırsattan yararlanmak ve uygun fiyat avantajları yakalamak için eBavul’u tercih edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR