₺167,88 KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil
%1 İndirim
%1İndirim
Ücretsiz Kargo
₺167,88 KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil
%1 İndirim
%1İndirim
Ücretsiz Kargo
₺167,88 KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil
%1 İndirim
%1İndirim
Ücretsiz Kargo
₺167,88 KDV Dahil
₺169,90 KDV Dahil
%1 İndirim
%1İndirim
Ücretsiz Kargo
₺269,00 KDV Dahil
₺322,80 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺269,00 KDV Dahil
₺322,80 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺269,00 KDV Dahil
₺322,80 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Ücretsiz Kargo
₺298,80 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
₺298,80 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
1

Erkek Bel Çantası Modelleri eBavul’da!

Hem karizmatik bir duruşa sahip olmak, hem de sportif bir görünüm yaratmak isterseniz, bunun için en ideal ürünlerden biri olarak karşımıza spor erkek bel çantası modelleri çıkıyor. Stil sahibi ve benzersiz bir tarz yaratmak isterseniz bunun için yönelebileceğiniz farklı markalar mevcut. Örneğin Cambridge Polo Club olarak da bilinen erkek cambridge bel çantası erkek modası içerisinde son derece popüler. Sürekli elinizin altında bulunan bu çantalar, cüzdandan büyük ve çantadan küçük yapılarıyla son derece kullanışlıdır. Bir erkek bel çantası hem cüzdana sığmayacak ürünleri taşımak için, hem de çanta taşımanın gereksiz olduğu durumlarda kullanılabilir. Ayrıca tüm bunların dışında yalnızca benzersiz bir tarz yaratmak için de erkek bel çantaları tercih edilir. Siz de benzersiz bir tarz yaratmak ve sürekli elinizin altında bulunacak bir çanta kullanmak isterseniz eBavul erkek çanta modelleri arasından kolay ve rahat bir seçim yapabilirsiniz.

Öne Çıkan Özellikleri İle Erkek Bel Çantaları

Bel çantalarının tek bir bölmesi olabileceği gibi, fermuar ile ayrılmış farklı bölgeleri de bulunabilir. Aynı zamanda bazı erkek bel çantası modelleri içerisinde özel eşyaların saklanması için gizli ve küçük bölmeler de yer alır. Bel kemerinin ayarlanabilir olması belinize sorunsuz bir şekilde oturmasına yardımcı olur. Aynı zamanda bu özelliği sayesinde bir erkek bel çantası farklı kişiler tarafından da kullanılabilir. Örneğin unisex bel çantası modelleri çiftlerin kullanımı için de uygundur. Sade tasarımlar mevcutken, aynı zamanda desenli ya da baskılı bel çantası erkek modası için de farklı alternatifler ile bulunur. Bazı modelleri fermuarları sade iken, bazıları ise ip süslemelidir. Geleneksel modeller hala üretilmeye devam ederken, modern dokunuşlar ile bezenmiş olan çok sayıda erkek bel çanta modeli bulunur. Kullanışlı ve işlevsel yapısı ile her yaştan erkeğe hitap eder. Siz de erkek bel çantaları ile enerjik ve dinamik bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Karizmatik ve Sportif Bir Görünüm İçin Erkek Bel Çantası

Bir erkek bel çantası seçmeden önce ihtiyaçlarınızı belirlemeniz büyük önem taşır. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra ikinci adım ne tarz bir erkek bel çanta modeli istediğinizi belirlemektir. İş hayatında kullanabileceğiniz klasik ve sade modelleri tercih edebileceğiniz gibi; baskılı, yazılı ve desenli sportif modelleri de tercih etmeniz mümkün. Tüm bunların dışında erkek bel çantaları beden konusunda genellikle problem yaratmaz. Çünkü her biri ayarlanabilir bel kemerine sahiptir. Ayrıca erkek bel çantası modelleri her zaman belde kullanılmak zorunda değildir. Bazı modelleri göğsünüzde ya da omzunuzda kullanabilir, dilerseniz elinizde de taşıyabilirsiniz. Burada belirleyici olacak nokta seçtiğiniz ürünün dayanıklılığı, kalitesi ve elbette erkek bel çantası fiyatları olmalıdır. Sizin de uygun fiyat avantajları ve kaliteli ürünler için bakabileceğiniz bir online mağaza mevcut.

Aradığınız Erkek Bel Çantası Modellerine eBavul İle Kavuşun!

Günümüzde erkek bel çantaları iş hayatı, okul hayatı ve spor aktiviteleri de dahil olmak üzere pek çok alanda kullanılıyor. Dolayısıyla her erkeğin dolabında mutlaka bulunması gereken bir ürün. Bir online mağazada çeşitli markaların ürünlerini bir arada bulabilmek önemlidir. Bu durum sizi aradığınız erkek bel çantası modelini bulmak için pek çok mağazayı tek tek gezme zahmetinden kurtarır. Ayrıca farklı markaların ürünlerini karşılaştırmanız da kolay olur. Burada güvenilir bir mağaza bulmak ve uygun fiyat avantajlarına sahip olmak da büyük önem taşıyor. Siz de uygun erkek bel çantası fiyatları ve kaliteli ürünler için, eBavul’u tercih edin.